
Тепловентилятор PTC електричний DC 12V 100W Чорний
Продавець: Mytorg
708,9 ₴834 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1016-341-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тепловентилятор PTC електричний DC 12V 100W Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 120 г |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Модуль |
| Ширина | 60 мм |
| Цвет | Чёрный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-16
Все добре
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


