
Тепловентилятор RAF R.1183 2000 Вт (обігрівач електричний, дуйка)
Продавець: Fenix Shops
499 ₴800 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності500 замовлень
Артикул: R.1183//2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 11 відгуків покупців для «Тепловентилятор RAF R.1183 2000 Вт (обігрівач електричний, дуйка)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Тип нагревательного элемента | Открытый спиральный нагреватель |
| Количество режимов работы | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Количество скоростей | 2 |
| Регулировка скорости | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Индикатор работы | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Вентиляция без нагрева | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.8 м |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 25 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Глубина | 10 мм |
| Вес | 1 кг |
💬 Відгуки покупців (11)
2026-01-21
Переваги
Актуальна ціна2026-01-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-27
Товар супер но провод очень короткий .
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили2025-02-17
Переваги
Гарне обслуговування2024-12-27
2024-01-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-16
2023-10-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2023-09-10
Коробки трохи були зімяті але не критично , а так то все харашо
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-06
Переваги
Гарне обслуговування2022-12-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності