
Термофен YIHUA 8858-IV / ЖК-дисплей / цифрове регулювання / компактний / 120 л/хв / 100 - 500°C / 700 Вт
Продавець: VNGSM
1 049 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 2000996236023
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Термофен YIHUA 8858-IV / ЖК-дисплей / цифрове регулювання / компактний / 120 л/хв / 100 - 500°C / 700 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 90Інтелектуальний зарядний пристрій LiitoKala Lii-M4S для 18650, AA, AAA Li-Ion, Ni-MH/Cd + PowerBank
ШІ 100Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-2302C Type-C / ударостійкий / QC3.0 / 4-30V / 12A
ШІ 78Набір для ремонту смартфона 14 в 1 / викрутки / медіатори / лопатки / присоска / клей T7000 чорний 15 ml

Скальпель TE-10 + 5 змінних лез
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yihua |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Максимальная рабочая температура фена | 500 град. |
| Минимальная рабочая температура фена | 100 град. |
| Мощность фена | 700 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Производительность нагнетателя воздуха | 120 литр/мин |
| Тип паяльной станции | Термовоздушная |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-17
Переваги
Товар не відправили2026-03-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності