
Термокилимок двосторонній водовідштовхувальний 1.80 м х 2 м х1 мм HP227
Продавець: HappyHouse
552 ₴736 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 180X2DTKVRK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Термокилимок двосторонній водовідштовхувальний 1.80 м х 2 м х1 мм HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 1 мм |
| Возраст | От 1 мес |
| Длина | 2000 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Игровой коврик |
| Ширина | 1800 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-07

