
Термоповітряна паяльна станція YIHUA 959D II термофен / 100-480°С / 120 л/хв / 5 насадок / 700 Вт
Продавець: VNGSM
2 250 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2000996245544
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Термоповітряна паяльна станція YIHUA 959D II термофен / 100-480°С / 120 л/хв / 5 насадок / 700 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 90Інтелектуальний зарядний пристрій LiitoKala Lii-M4S для 18650, AA, AAA Li-Ion, Ni-MH/Cd + PowerBank
ШІ 100Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-2302C Type-C / ударостійкий / QC3.0 / 4-30V / 12A
ШІ 78Набір для ремонту смартфона 14 в 1 / викрутки / медіатори / лопатки / присоска / клей T7000 чорний 15 ml

Скальпель TE-10 + 5 змінних лез
🔍 Схожі товари
Більше →
Термоповітряна паяльна станція 700Вт + 3 насадки, 858D / Паяльник термоповітряний / Фен для пайки

Термоповітряна паяльна станція QUICK K8 1000 Вт / 100-500°С / 50 л/хв

Термоповітряна паяльна станція QUICK 857 Pro / 3 канали пам'яті / 100-500°C / 40 л/хв / 580 Вт

Термоповітряна паяльна станція 700Вт + 3 насадки, 858D / Паяльник термоповітряний / Фен для пайки
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yihua |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Максимальная рабочая температура фена | 480 град. |
| Минимальная рабочая температура фена | 100 град. |
| Мощность фена | 700 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Тип воздушного нагнетателя | Турбинный |
| Тип паяльной станции | Термовоздушная |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності