
Термопрокладка для охолодження ЦП та ДП Синій
Продавець: Mytorg
222,7 ₴262 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 1015-178-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Термопрокладка для охолодження ЦП та ДП Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термопрокладка |
| Толщина | 1.5 мм |
| Упаковка | Банка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 12 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-29
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2025-03-28



