
Термос із трьома чашками на 500 мл Подарунковий набір вакуумний термос із чашками для гарячих напоїв Синій
Продавець: Kanctovar
459 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 16808-3-Син/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Термос із трьома чашками на 500 мл Подарунковий набір вакуумний термос із чашками для гарячих напоїв Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип термоса | Пищевой |
| Объем | 0.5 мл |
| Помповый механизм | Да |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Синий |
| Ручка | Нет |
| Время сохранения тепла | 12 час |
| Время сохранения холода | 12 час |
| Количество чашек | 3 |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Высота | 23.5 мм |
| Ширина | 6.5 мм |
| Вес | 300 г |
| Ширина горлышка | 6.5 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-27




