
Термосумка для ланчу Свята Джавеліна 26 х 21 х 11 см
Продавець: Big Lavka
491,25 ₴655 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1012-213-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Термосумка для ланчу Свята Джавеліна 26 х 21 х 11 см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 11 см |
| Глубина | 21 см |
| Особенности термосумки | Влагозащита |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 21 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


