
Термосумка для транспортування холодних і гарячих продуктів GP-4336 9 л сумка холодильник 26 х 18 х 20 см
Продавець: Onlylee
466 ₴551 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-1277
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Термосумка для транспортування холодних і гарячих продуктів GP-4336 9 л сумка холодильник 26 х 18 х 20 см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Picnic |
| Тип | Термосумка |
| Объем | 9 л |
| Особенности термосумки | Герметическая подкладка, Влагозащита |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 26 см |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 18 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-05
Дуже спадобалось ! Благодарю
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності