
Термосумка DT-4245 на 33,6 літра сумка-холодильник на змійці з розмірами 42 х 25 х 32 см бордового кольору
Продавець: Onlylee
756 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-1240
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Термосумка DT-4245 на 33,6 літра сумка-холодильник на змійці з розмірами 42 х 25 х 32 см бордового кольору». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
📋 Технічні характеристики
| Производитель | DT |
| Тип | Термосумка |
| Объем | 33.6 л |
| Вес | 250 г |
| Цвет | Бордовый |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 42 см |
| Высота | 32 см |
| Глубина | 25 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-16
Переваги
Гарне обслуговування2024-06-19
Гарне обслуговування, швидко зв'язалися
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна