
Тестер для АКБ BM6 з Bluetooth
Продавець: Big Lavka
1 215 ₴1 620 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1015-011-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тестер для АКБ BM6 з Bluetooth». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 12 мм |
| Длина | 55 мм |
| Монитор | Нет |
| Напряжение | 12 В |
| Применение тестера | АКБ |
| Рабочее напряжение АКБ | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Тестер |
| Функции | Контроль надежности контакта |
| Ширина | 41 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-25



