
Тестер електромереж з підсвічуванням та функцією Data Hold 1 сорт DT9208A
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8584/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Тестер електромереж з підсвічуванням та функцією Data Hold 1 сорт DT9208A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Монитор | ЖК |
| Подсветка дисплея | Да |
| Цвет | Желтый |
| Минимальная рабочая температура | 0 °С |
| Максимальная рабочая температура | 40 °С |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 180 мм |
| Диапазон измерений постоянного напряжения (DC) | 200mV–1000V |
| Диапазон измерений переменного напряжения (AC) | 200mV–750V |
| Диапазон измерений постоянного тока (DC) | 2mA–20A |
| Диапазон сопротивления | 200Ω–200МΩ |
| Измерение ёмкости | 2nF–200μF |
| Измерение температуры | Да |
| Функция Data Hold | Да |
| Тестирование диодов и транзисторов | Да |
| Продзвонка проводов | Да |
| Количество гнёзд | 4 |
| Питание | Батарейка 9V |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-11-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-04-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


