
Тісто для ліплення, що світиться в темряві, з формами 10 різних кольорів FLUORIC TMD-FL10-01U,02U,03U
Продавець: Kanctovar
100 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 106254/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тісто для ліплення, що світиться в темряві, з формами 10 різних кольорів FLUORIC TMD-FL10-01U,02U,03U». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Master Do |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Тесто |
| Тип пластилина/массы для лепки | Самозатвердевающая масса |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Особенности | Флуоресцентный |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество цветов в наборе | 10 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Упаковка | Коробка |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 13 см |
| Высота | 2.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-18



