
Тканинна шафа для одягу з полицями та відділенням для вішалок 130х45х170см CL-128
Продавець: Kanctovar
899 ₴1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності220 замовлень
Артикул: 00941/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тканинна шафа для одягу з полицями та відділенням для вішалок 130х45х170см CL-128». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Серый |
| Ширина шкафа | 1300 мм |
| Глубина шкафа | 450 мм |
| Высота шкафа | 1700 мм |
| Корпус | ткань |
| Фасады | металл |
| Ножки | металл |
| Полки | ткань |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




