
Тканинний гамак підвісний 80х200 см синій SN27
Продавець: Sense
163 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 80CMGMKC4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тканинний гамак підвісний 80х200 см синій SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Длина | 2000 мм |
| Защитная антимоскитная сетка | Не предусмотрена |
| Каркас (стойка) | Не предусмотрен |
| Цвет | Синий |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал ложа | полиэстер |
| Навес | Не предусмотрен |
| Тип гамака | Одноместный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 800 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-21
Дякую за швидку відправку і доокомплектацію, менеджер ввічливий і знає свою роботу. Приїхало дуже швидко, все в наявності. Раджу даного продавця
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності

