
Тканинний гамак з планкою 200х80 см синій YU227
Продавець: YouShine
315 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 80CMPLGMKC4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тканинний гамак з планкою 200х80 см синій YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Длина | 2000 мм |
| Защитная антимоскитная сетка | Не предусмотрена |
| Каркас (стойка) | Не предусмотрен |
| Цвет | Синий |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал ложа | полиэстер |
| Навес | Не предусмотрен |
| Тип гамака | Одноместный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 800 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-19
Всім задоволений
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
