
Тонометр CK-102s автоматичний на зап'ястя
Продавець: Big Lavka
730,5 ₴974 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1004-156-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тонометр CK-102s автоматичний на зап'ястя». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Дорожный футляр | Да |
| Индикатор правильной фиксации манжеты | Нет |
| Количество батареек | 2 шт |
| Максимальный диапазон измерения | 280 мм/рт. ст. |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 160 уд/мин |
| Минимальный диапазон измерения | 40 мм/рт. ст. |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 30 уд/мин |
| Размер манжеты | 11-19 (см) |
| Сетевой адаптер | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип манжеты | Нейлоновая без металлического кольца |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип тонометра | Автоматический |
| Тип элементов питания | AAA |
| Точность измерения +/- | 5 мм/рт. ст. |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


