
Тонометр на руку Arm Style S-232 SN27
Продавець: Sense
209 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: S232TNMTR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тонометр на руку Arm Style S-232 SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
📋 Технічні характеристики
| Производитель | ARM |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор повышенного давления | Да |
| Максимальный диапазон измерения | 299 мм/рт. ст. |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 199 уд/мин |
| Минимальный диапазон измерения | 40 мм/рт. ст. |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 40 уд/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип манжеты | Нейлоновая с металлическом кольцом |
| Тип тонометра | Автоматический |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-29
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна