
Тонометр цифрової на зап'ясті Automatic wrist watch Blood Pressure Monitor RN 506 YU227
Продавець: YouShine
295 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: PRESSURE99TONOMETR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тонометр цифрової на зап'ясті Automatic wrist watch Blood Pressure Monitor RN 506 YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Sweet |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор повышенного давления | Да |
| Высота дисплея | 35 мм |
| Звуковое оповещение | Да |
| Звуковой сигнал по окончании измерения | Да |
| Количество ячеек памяти | 40 |
| Максимальный диапазон измерения | 280 мм/рт. ст. |
| Минимальный диапазон измерения | 20 мм/рт. ст. |
| Размер манжеты | 12.5-20.5 (см) |
| Тип элементов питания | AAA |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип манжеты | Нейлоновая без металлического кольца |
| Тип тонометра | Автоматический |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Функция автоотключения | Да |
| Ширина дисплея | 28 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-16
