
Товста плойка для завивання волосся діаметр 28 мм з регулюванням температури DSP 20190 із затискачем White/Green
Продавець: Харизма
957 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: L-DSP 20190
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Товста плойка для завивання волосся діаметр 28 мм з регулюванням температури DSP 20190 із затискачем White/Green». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Товста плойка для завивання волосся діаметр 25 мм з регулюванням температури DSP 20108 із затискачем Чорна

Товста плойка для завивання волосся діаметр 32 мм із регулюванням температури Rozia HR-772 із затискачем Чорна

Товста плойка для завивання волосся діаметр 28 мм із регулюванням температури Rozia HR-772 із затискачем Чорна
📋 Технічні характеристики
| Производитель | DSP |
| Возможность завивки волос | Да |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Диаметр щипцов | 28 мм |
| Длина сетевого шнура | 1.7 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество режимов работы | 4 |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Максимальная температура нагрева | 200 град. |
| Минимальная температура нагрева | 140 град. |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Потребляемая мощность | 61 Вт |
| Состояние | Новое |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Щипцы для спиральной завивки | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-21
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності