
Трактор на радіокеруванні танцюючий стрибаючий зі звуковими ефектами Crazy Jumping Car Зелений
Продавець: Kanctovar
599 ₴1 100 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 2101-4/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Трактор на радіокеруванні танцюючий стрибаючий зі звуковими ефектами Crazy Jumping Car Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Танцюючий трактор на радіокеруванні з пісні Синій трактор і світловими ефектами Зелений

Танцюючий трактор на радіокеруванні з пісні Синій трактор і світловими ефектами Червоний

Трактор на радіокеруванні танцюючий стрибаючий зі звуковими ефектами Crazy Jumping Car Синій

Трактор на радіокеруванні танцюючий стрибаючий зі звуковими ефектами Crazy Jumping Car Червоний
📋 Технічні характеристики
| Тип модели | Трактор |
| Масштаб модели | 1:10 |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Радиус действия | 20 м |
| Максимальная скорость | 0.4 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Емкость аккумулятора | 800 мА/ч |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Время работы от аккумулятора | 20 мин |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Высота | 160 мм |
| Вес | 640 г |
| Звуковой сигнал | Да |
| Световой сигнал | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-26
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


