
Трекер GPS GSM з мікрофоном BauTech GF-07 З вбудованими магнітами для кріплення
Продавець: Velotrend
299 ₴499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності210 замовлень
Артикул: 00674/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Трекер GPS GSM з мікрофоном BauTech GF-07 З вбудованими магнітами для кріплення». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | SIM |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 14 мм |
| Корпус с магнитами | Да |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Питание | Специальный аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип GPS-приемника | GPS-трекер |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 20 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-04-07
Переваги
Актуальний опис2026-03-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-06
Швидкість та якість обслуговування хороша. Товар відправили швидко без проблем. Але сам товар ніякий. Чи не працює, китайська підробка. Не раджу цей трекер навіть розглядати для покупки.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили