
Тренажер для щелепи Чорний
Продавець: Big Lavka
229,5 ₴306 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1014-155-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Тренажер для щелепи Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 3 см |
| Конструкция | Пружинная |
| Сопротивление | 4 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Эспандер лыжника/боксера |
| Тип нагрузки | Сжатие |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1.6 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-28
Четко
Переваги
Швидко відправили2025-04-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



