
Тренажер кисті пальців руки 45 кг Чорний
Продавець: Mytorg
561,85 ₴661 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1012-472-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тренажер кисті пальців руки 45 кг Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.19 кг |
| Диаметр | 75 мм |
| Конструкция | Пружинная |
| Сопротивление | 40 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кистевой |
| Тип нагрузки | Сжатие |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-30
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


