
Тренажер магнітний диск, що обертається, з масажем для стоп FitGo Масажер для ніг
Продавець: Kanctovar
399 ₴460 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01219/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тренажер магнітний диск, що обертається, з масажем для стоп FitGo Масажер для ніг». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Массажер для ног |
| Функциональность массажера | Разминающий массаж |
| Область применения массажера | Ступни, Пальцы ног |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
| Высота | 45 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Выдерживает | 100 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-24
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


