
Тренажер-ролик для м'язів преса з таймером Чорний
Продавець: Kanctovar
1 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: MS 4129Ч
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Тренажер-ролик для м'язів преса з таймером Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Тренажер для пресса |
| Назначение | Домашнее |
| Конструкция | Цельная |
| Система нагрузки | Собственный вес |
| Особенности | Таймер, Коврик |
| Цвет | Черный |
| Вес | 2 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 45 см |
| Ширина | 38 см |
| Высота | 15 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


