
Тренажер з віброплатформою та 2 експандерами для фітнесу та вправ
Продавець: Kanctovar
2 999 ₴4 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: TSVP1/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тренажер з віброплатформою та 2 експандерами для фітнесу та вправ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Фітнес-платформа з 2 еспандерами, до 150 кг + Резинки для фітнесу 5 шт/ Тренажер з віброплатформою для вправ на все тіло

Віброплатформа для тренувань + 2 еспандери та пульт, 150кг, Чорний / Тренажер з віброплатформою для вправ / Фітнес платформа
ШІ 85Фітнес-платформа з 2 еспандерами та пультом, до 150 кг / Тренажер з віброплатформою для вправ на все тіло
📋 Технічні характеристики
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Тренируемые мышцы | Руки, Плечи, Ноги, Ягодицы |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 53.5 см |
| Ширина | 31.5 см |
| Высота | 12 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дисплей | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Количество скоростей | 99 |
| Количество программ | 5 шт. |
| Ручное программирование | Да |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Подсветка дисплея | Да |
| Материал платформы | пластик |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-05



