
Тренувальний боксерський тренажер з музикою та підсвічуванням 9 режимів Music Boxing Настінна мішень для боксу
Продавець: Kanctovar
1 299 ₴1 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: MBT8/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тренувальний боксерський тренажер з музикою та підсвічуванням 9 режимів Music Boxing Настінна мішень для боксу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Тренувальний боксерський тренажер з музикою та підсвічуванням 41.5х41.5 см LY-737 Настінна мішень для боксу

Тренувальний боксерський тренажер з музикою та підсвічуванням MS 4137 Настінна мішень для боксу

Тренувальний боксерський тренажер з музикою та підсвічуванням 32х27.5 см Настінна мішень для боксу

Тренувальний боксерський тренажер з музикою і підсвічуванням, LY-737 / Тренажер для боксу / Боксерська мішень
📋 Технічні характеристики
| Тип | Груша |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Пластик |
| Вес | 1.5 кг |
| Диаметр | 35 см |
| Высота | 35 см |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-25
Прийшло швидко, але товар не дуже в гарному стані, на корпусі багато царапин і дісплей був на половину випавши
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності


