
Тріскачка акумуляторна ударна AOTUО 18V з двома акумуляторами в кейсі 1500 mAh
Продавець: Fenix Shops
2 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності200 замовлень
Артикул: 5019
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 12 відгуків покупців для «Тріскачка акумуляторна ударна AOTUО 18V з двома акумуляторами в кейсі 1500 mAh». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Тип патрона | Квадрат 3/8" |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 40 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Состояние | Новое |
| Ударный режим | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (12)
2025-11-01
2025-10-28
2025-10-27
Переваги
Актуальний опис2025-09-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-10
Переваги
Швидко відправили2025-09-09
Согласно описанию
2025-09-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-30
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-22
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-03
Товар та комплектація НЕ відповідає опису.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності