
Триколісний дитячий велосипед з козирком та регульованою спинкою Turbo Trike MT 1005-2 Графітовий
Продавець: Velotrend
4 179 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MT 1005-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Триколісний дитячий велосипед з козирком та регульованою спинкою Turbo Trike MT 1005-2 Графітовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Turbo Trike |
| Багажная корзина | Сзади |
| Багажник | Да |
| Вес | 10.8 кг |
| Высота | 109 см |
| Год выпуска | 2024 |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Длина | 110 см |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Крылья | Да |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Надувные колеса | Нет |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Педали | Платформенные |
| Пол | Унисекс |
| Регулировка подъема руля | Нет |
| Регулируемый вынос руля | Нет |
| Ремни безопасности | Да |
| Руль | Изогнутый |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемные подставки для ног | Да |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 53 см |
| Возрастная группа | От 2 до 4 лет |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-18
