
Триколісний велосипед дитячий з поворотним сидінням, сумкою, козирком Turbo Trike MT 1007-2 Графітовий
Продавець: Velotrend
5 499 ₴6 049 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MT 1007-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Триколісний велосипед дитячий з поворотним сидінням, сумкою, козирком Turbo Trike MT 1007-2 Графітовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Turbo Trike |
| Багажная корзина | Сзади |
| Багажник | Да |
| Высота | 119 см |
| Длина | 94 см |
| Задний тормоз | Ножной |
| Защита цепи | Нет |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Крылья | Да |
| Максимальный вес | 35 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Музыкальная игрушка на руле | Да |
| Надувные колеса | Да |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Педали | Платформенные |
| Пол | Унисекс |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Регулируемый вынос руля | Да |
| Ремни безопасности | Да |
| Руль | Прямой |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемные вспомогательные колеса | Нет |
| Съемные подлокотники | Да |
| Съемные подставки для ног | Да |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Графитовый |
| Ширина | 56 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-23