
Тример акумуляторний VGR V-995 для бороди та вусів із 4 змінними насадками 1.5-6 мм Black
Продавець: Onlylee
612 ₴702 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-V-995
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тример акумуляторний VGR V-995 для бороди та вусів із 4 змінними насадками 1.5-6 мм Black». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип прибора | Триммер |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 4 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальная длина стрижки | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвий | Керамика |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Скорость мотора | 7000 об/мин |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 300 мин |
| Время заряда аккумулятора | 3 час |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-20
Всім рекомендую,дуже хороший магазин
Переваги
Ввічливий продавець