
Тример для окантування малюнків та бороди Professional Hair Clipper WS-T99 Машинка для стрижки волосся
Продавець: Velotrend
299 ₴450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності560 замовлень
Артикул: 7522/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Тример для окантування малюнків та бороди Professional Hair Clipper WS-T99 Машинка для стрижки волосся». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Professional |
| Бритвенная насадка | Да |
| Вес | 0.177 кг |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Время заряда аккумулятора | 3 час |
| Время работы от аккумулятора | 120 мин |
| Гипоаллергенное покрытие | Нет |
| Детская/тихая стрижка | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.3 м |
| Дорожный футляр | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Нет |
| Керамическое покрытие | Нет |
| Количество насадок | 3 |
| Количество установок длины | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 3 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 0 мм |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка для филировки | Нет |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Нет |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Самозатачивающиеся лезвия | Нет |
| Скорость мотора | 6000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Машинка для стрижки бороды и усов |
| Тип элементов питания | другие |
| Триммер для окантовки | Да |
| Ширина лезвия | 32 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (9)
2026-04-26
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2026-04-21
Хороша якість по роботі претензій немає
2026-03-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-23
Переваги
Актуальна ціна2026-01-26
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-01-04
Переваги
Актуальна ціна2026-01-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-02