
Трирівнева полиця-стелаж для мікрохвильової печі 73х50.5х27 см з гачками Tier 2 Чорна
Продавець: Velotrend
499 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 9753/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трирівнева полиця-стелаж для мікрохвильової печі 73х50.5х27 см з гачками Tier 2 Чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Высота стеллажа | 730 мм |
| Глубина стеллажа | 270 мм |
| Количество ярусов этажерки | 3 |
| Корпус (каркас) | металл, пластик |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип тумбы | прямая |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Ширина стеллажа | 505 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності