
Трюмо з чарівною паличкою, феном та прикрасами Limo Toy 661-20 Трюмо зі стільчиком
Продавець: Velotrend
1 869 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 661-20
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Трюмо з чарівною паличкою, феном та прикрасами Limo Toy 661-20 Трюмо зі стільчиком». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 720 мм |
| Длина | 440 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детский туалетный столик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-08-07
Переваги
Гарне обслуговування2024-03-27