
Цифрова фритюрниця на 12 літрів з 2 незалежними кошиками RAF R.5272 Електрична фритюрниця без олії
Продавець: Kanctovar
3 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 01837/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Цифрова фритюрниця на 12 літрів з 2 незалежними кошиками RAF R.5272 Електрична фритюрниця без олії». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Съемная чаша | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Функция автоотключения | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Автоматическое открытие крышки | Нет |
| Блокировка крышки | Да |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Ненагревающееся дно | Да |
| Смотровое окошко | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Ручки для переноса | Нет |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Отсек для шнура | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Вес | 7.95 кг |
💬 Відгуки покупців (4)
2023-10-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-15
Все пройшло супер. Товаром задоволений. Готує супер. Без краплинки масла
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


