
Цифрова камера для мікроскопа 38-мегапіксельна 500x
Продавець: Big Lavka
7 527 ₴10 036 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1011-363-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Цифрова камера для мікроскопа 38-мегапіксельна 500x». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 55 мм |
| Длина | 175 мм |
| Питание | Сеть 12В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Форм-фактор | Портативный |
| Ширина | 55 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-01



