
Цифровий мікроскоп на підставці 2MP, 1600x, від USB / Портативний трихоскоп / USB мікроскоп
Продавець: GoodChoise
398,99 ₴569,99 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234578619
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Цифровий мікроскоп на підставці 2MP, 1600x, від USB / Портативний трихоскоп / USB мікроскоп». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Длина | 115 мм |
| Питание | USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Форм-фактор | Портативный |
| Ширина | 35 мм |
| Подсветка | 8 белых LED светодиодов с регулировкой яркости |
| Количество мегапикселей | 2 Мп |
| Разрешение видео | 640 x 480 px |
| Рабочее расстояние до объекта | 5 - 40 мм (фокусировка настраивается) |
| Разрешение сохранения фото | 1920 х 1080 px |
| Максимальное увеличение | 1600х |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-10
Доброго дня! Ваш відгук — велика підтримка для нашої команди.
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна