
Цифровий мультиметр з підсвічуванням та функцією Data Hold DT-830LN
Продавець: Velotrend
349 ₴549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 8838/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Цифровий мультиметр з підсвічуванням та функцією Data Hold DT-830LN». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Высота | 110 мм |
| Длина | 30 мм |
| Монитор | ЖК |
| Подсветка дисплея | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 60 мм |
| Переменное напряжение AC V | 600V, 200V |
| Питание | Батарейка 9V |
| Постоянное напряжение DC V | 600V, 200V, 20V, 2000mV, 200mV |
| Постоянный ток DC A | 10A, 20mA, 200mA, 2000uA, 200uA |
| Сопротивление | 200Ω, 2000Ω, 20kΩ, 200kΩ, 2MΩ |
| Тип прибора | Цифровой мультиметр |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-12
Все так