
Циркулярна пила AOTUO 125 мм з двома акумуляторами 21V 4000 mAh
Продавець: Fenix Shops
2 499 ₴3 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 5014
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Циркулярна пила AOTUO 125 мм з двома акумуляторами 21V 4000 mAh». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22 мм |
| Максимальное количество оборотов | 8800 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 63 мм |
| Угол наклона | 45 град. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Защитный кожух | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
💬 Відгуки покупців (8)
2025-11-11
Переваги
Актуальний опис2025-11-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-04
2025-10-28
все ок .швидко.якісно дякую.
2025-10-15
Чудово
2025-05-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-23
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-12
Работой магазина доволен, цена агонь, быстро связались и отправили, но пришлось отказаться, т.к. присланный товар не соответствовал описанию на сайте. В следующий раз буду уточнять перед отправкой.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності