
Циркулярна пила професійна AOTUO 125 мм 1650 Вт
Продавець: Fenix Shops
1 800 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 5308
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Циркулярна пила професійна AOTUO 125 мм 1650 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1650 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22 мм |
| Максимальное количество оборотов | 13000 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 40 мм |
| Угол наклона | 45 град. |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Защитный кожух | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
💬 Відгуки покупців (5)
2025-10-06
Усе відповідає опису,усе працює.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-01
2025-09-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-21
Нарікань до магазину немае, машинка функцію свою виконує.
2025-09-13
Пилка огонь! Для торцовки керамогранита просто Вещь! Очень мощная,лучше через регулятор оборотов использовать он стоит копейки!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності