
Тумба-органайзер для взуття AND LY-1046 (10 полиць, 110x81x29 см) / Полиця для взуття / Закритий стелаж / Органайзер для одягу
Продавець: GoodChoise
829,3 ₴1 184,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234582688
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тумба-органайзер для взуття AND LY-1046 (10 полиць, 110x81x29 см) / Полиця для взуття / Закритий стелаж / Органайзер для одягу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Высота | 110 мм |
| Глубина | 29 мм |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Количество полок (отделений) для обуви | 10 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | шкаф для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Фасады | пластик |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Ширина | 81 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14
До продавця жодних зауважень.Товар відповідає фотографіям.Великий мінус товару по якості складати тапочки максимум, важкі чоботи і він розвалиться краще доплатити і взяти з тирсоплити нормальну тумбочку.Очікування були на пластик а реально все трубки та матеріал окрім дверцят.