
Турка мідна 250 мл. Сторчай цільнокатна
Продавець: KmBK
765 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 13568
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Турка мідна 250 мл. Сторчай цільнокатна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Материал | Медь |
| Объем | 250 мл |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Внешнее покрытие | никель |
| Съемная ручка | Да |
| Материал ручки | дерево |
| Диаметр горлышка | 65 мм |
| Диаметр дна | 70 мм |
| Высота | 90 мм |
| Толщина материала | 1 мм |
| Сливной носик | Да |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Газовая |
| Производитель | Сторчай |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-27
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


