
Турка мідна 300 мл. Сторчай Троянда
Продавець: KmBK
755 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 13565
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Турка мідна 300 мл. Сторчай Троянда». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Материал | Медь |
| Объем | 300 мл |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Внешнее покрытие | никель |
| Материал ручки | дерево |
| Диаметр горлышка | 50 мм |
| Диаметр дна | 75 мм |
| Высота | 98 мм |
| Толщина материала | 1 мм |
| Сливной носик | Да |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Газовая |
| Производитель | Сторчай |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-24
Цена и качество соответствуют, быстрая доставка, очень довольна, спасибо продавцу!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-15



