
Турка мідна 500 мл. Сторчай Коні
Продавець: KmBK
795 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 15120
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Турка мідна 500 мл. Сторчай Коні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал | Медь |
| Объем | 500 мл |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Внешнее покрытие | никель |
| Съемная ручка | Нет |
| Материал ручки | дерево |
| Диаметр горлышка | 45 мм |
| Диаметр дна | 90 мм |
| Высота | 115 мм |
| Толщина материала | 1 мм |
| Сливной носик | Да |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Газовая |
| Производитель | Сторчай |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-03
Переваги
Гарне обслуговування




