
Турка мідна 550 мл. Сторчай
Продавець: KmBK
845 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 13567
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Турка мідна 550 мл. Сторчай». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал | Медь |
| Объем | 550 мл |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Съемная ручка | Да |
| Материал ручки | дерево |
| Диаметр горлышка | 45 мм |
| Диаметр дна | 110 мм |
| Высота | 110 мм |
| Толщина материала | 1 мм |
| Сливной носик | Да |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Газовая |
| Производитель | Сторчай |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-21
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності



