
Туристичний складний квадратний стіл 53х51х50 см з чохлом STD-07 Коричневий
Продавець: Velotrend
799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17087/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Туристичний складний квадратний стіл 53х51х50 см з чохлом STD-07 Коричневий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Высота | 500 мм |
| Длина | 530 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал столешницы | Алюминий |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 510 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-03