
Ультразвуковий відлякувач собак AD100 Чорний
Продавець: Big Lavka
174,75 ₴233 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П0301-002-02
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ультразвуковий відлякувач собак AD100 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 98 г |
| Высота | 22 мм |
| Длина | 130 мм |
| Напряжение | 9 В |
| Площадь действия | 25 кв.м |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина | 40 мм |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-28
Переваги
Гарне обслуговування




