
Ультразвуковий зволожувач повітря Mini Atomization Humidifier аромадифузор з LED-підсвіткою
Продавець: Харизма
414 ₴504 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01093
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ультразвуковий зволожувач повітря Mini Atomization Humidifier аромадифузор з LED-підсвіткою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Ароматизация | Да |
| Вес | 0.3 кг |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем резервуара для воды | 0.3 л |
| Подсветка | Да |
| Потребляемая мощность | 2 Вт |
| Применение прибора | Для детской комнаты, Для офисов и других коммерческих объектов, Для дома, квартиры, Для людей, страдающих аллергией |
| Состояние | Новое |
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Сенсорное |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-20
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Актуальна ціна