
Універсальна швабра Titan Twist Mop із самовіджимом для миття підлоги із змінними насадками
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: xmop/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Універсальна швабра Titan Twist Mop із самовіджимом для миття підлоги із змінними насадками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Длина насадки | 37 см |
| Длина ручки | 130 см |
| Комплектация ведром | Нет |
| Материал насадки | Микрофибра |
| Материал ручки | Пластик |
| Наличие механизма отжима | Есть |
| Тип | Ручка |
| Тип ручки | разборная |
| Цвет | Серый |
| Ширина насадки | 15 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


